Integral Energia

Fotowoltaika Andrychów

Wytwarzające energię elektryczną pozyskiwaną ze słońca panele fotowoltaiczne zyskują na uznaniu także w Andrychowie. Ich eksploatacja przekłada się na niebagatelne obniżki comiesięcznych rachunków za prąd, przy jednoczesnym braku negatywnego wpływu na naturalne środowisko.

Obniż wysokość opłat za prąd w Andrychowie o 95%

Regularne korzystanie z fotowoltaiki umożliwia oszczędności dochodzące do 95%. Zaoszczędzone dzięki energii słonecznej pieniądze można spożytkować w dowolny sposób. A to nie wszystko, czym kusi fotowoltaika. Andrychów dzięki powszechniejszemu dostępowi do ekologicznej energii ma szanse stać się wzorcowym miastem pod względem świadomości ekologicznej i gospodarności.

Dobór parametrów

Wystarczy zadzwonić do naszej firmy, aby umówić się z konsultantem. To potrzebne, żeby dobrać rodzaj i moc instalacji do potrzeb oraz indywidualnych warunków. Nasi pracownicy dokładnie określą zapotrzebowanie budynku na energię elektryczną, zachowując stosowny zapas. Tworzymy instalacje fotowoltaiczne w Andrychowie i okolicach od projektu po przyłączenie do sieci.

Interesuje Cię instalacja?

Nasz doradca niezwłocznie skontaktuje się z Tobą.