Integral Energia

Fotowoltaika Bielsko-Biała

Fotowoltaika zyskuje na popularności także w Bielsku-Białej i okolicach. Po podłączeniu instalacji nasi partnerzy mogą liczyć na ogromne zniżki comiesięcznych rachunków za energię elektryczną. Istotnym aspektem fotowoltaiki jest brak negatywnego wpływu na środowisko. Fotowoltaika to prawdziwie czysta energia.

Obniż wysokość rachunków Bielsku-Białej o 95%

Codzienne korzystanie z paneli fotowoltaicznych przekłada się na oszczędności sięgające 95% względem stawek przed założeniem instalacji. Zaoszczędzoną w ten sposób gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel, choćby na wakacje. Także na inne wydatki pomoże zaoszczędzić fotowoltaika. Bielsko-Biała dzięki instalacjom na prywatnych posesjach staje się czystszym i bardziej przyjaznym do życia miastem, Jest też przykładem dla innych miast i miasteczek w regionie.

Dobór instalacji

Żeby móc skorzystać ogólnodostępnej energii słonecznej, trzeba wcześniej umówić się na wizytę z naszym pracownikiem. Podczas konsultacji określi, ze stosownym naddatkiem, moc instalacji i pozostałe ważne czynniki. Po podłączeniu instalacji do sieci będzie można zacząć oszczędzać, jednocześnie dbając o naturę.

Interesuje Cię instalacja?

Nasz doradca niezwłocznie skontaktuje się z Tobą. 

Call Now Button