Integral Energia

Fotowoltaika Kęty

Energia pozyskiwana ze słońca to opcja, z której coraz chętnej sięgają mieszkańcy takich miast jak Kęty. Fotowoltaika oznacza bowiem realne oszczędności na comiesięcznych rachunkach i jest świadectwem świadomości ekologicznej inwestora. Energia słoneczna także w kraju o klimacie umiarkowanym, takim jak Polska, to doskonała alternatywa dla prądu pozyskiwanego z węgla czy z wiatru.

Zyskaj na niskich rachunkach za prąd

Korzystanie z energii pozyskiwanej dzięki panelom fotowoltaicznym przekłada się na realne oszczędności. Ich wysokość sięga 95%. W skali roku oznacza to kilka tysięcy złotych więcej w domowym budżecie. Nadwyżkę finansową można przeznaczyć na dowolny cel, chociażby na urlop lub zakup nowego sprzętu do domu.

Wsparcie fachowców

Jak powinna działań fotowoltaika? Oświęcim to miasto, do którego chętnie przyjadą nasi pracownicy, służąc wsparciem przy wyborze każdego elementu instalacji. Odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości. Oczywiście po podpisaniu umowy bez zwłoki przystąpią do pracy nad projektem i do montażu instalacji.

Interesuje Cię instalacja?

Nasz doradca niezwłocznie skontaktuje się z Tobą. 

Call Now Button